0,00 лв.
0
Няма избрани продукти в количката.
Нямате добавени артикули.

За нас

Кариери

Ние следваме мотото „Напред и нагоре”, ако ти си със същата нагласа и желаеш да станеш част от нашия екип – Ела при нас!

Работник в производството

ТЕД-БЕД ЕАД е един от международните лидери в производството на висококачествени матраци, легла и други продукти за спалнята. С отношение към детайла, безкомпромисен контрол на качеството и неуморен труд, вече повече от 20 години ТЕД осигурява спокоен и здравословен сън на своите клиенти в България и по света. Непрекъснато се подобряваме и разрастваме, водени от желанието да сме силни, винаги по-добри и успешни. Нашият екип е съставен от мотивирани, амбициозни, целеустремени, организирани и енергични личности. Стани част от ТЕД и продължи с нас напред!

За динамичното ни развитие, ние търсим:

РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО

ИЗИСКВАНИЯ:

- Основно или средно образование;

- Умения за работа в екип, отговорност, сръчност и бързина при изпълнение на поставените задачи;

- Готовност за работа на смени;

- Опит в производствено предприятие е предимство.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Работа с производствено оборудване

- Извършва различни технологични процеси

- Спазва работните инструкции и правилата за безопасна работа

- Отговаря за правилната експлоатация на съоръженията, с които работи

- Подпомага екипа с който работи и държи на екипността в работата

- Извършва ежедневно почистване на машината или съоръжението, с което работи, поддържа го в чисто и изправно състояние.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

Възможност да станете част от бързоразвиваща се българска компания, доказала се в своя бранш;

Коректни трудови взаимоотношения;

Пакет от социални придобивки;

Работа в бързо развиваща се компания и екип от професионалисти.

Моля, изпратете Вашата Автобиография с актуална снимка на vterziyska@ted.bg или чрез формата за кандидатстване по-долу. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

ТЕД-БЕД ЕАД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.

Търговски представител Суровини материали

ТЕД-БЕД ЕАД е един от международните лидери в производството на висококачествени матраци, легла и други продукти за спалнята. С отношение към детайла, безкомпромисен контрол на качеството и неуморен труд, вече повече от 20 години ТЕД осигурява спокоен и здравословен сън на своите клиенти в България и по света. Непрекъснато се подобряваме и разрастваме, водени от желанието да сме силни, винаги по-добри и успешни. Нашият екип е съставен от мотивирани, амбициозни, целеустремени, организирани и енергични личности.
С награда за "Любима марка българския потребител" на България в категория - "Българска марка"," Интериор и обзавеждане" и " Иновативни марки" за 2016 година.
Стани част от ТЕД и продължи с нас напред!

Във връзка с развитието на ново бизнес направление в рамките на ТЕД , ние търсим:

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше икономическо или техническо образование – степен бакалавър;

- Много добра компютърна грамотност – MS office;

- Владеене на английски език;

- Добро клиентско чувство и търговски умения ;

- Умения за водене на преговори;

- Познаване на базови логистични процеси.

ПРЕДИМСТВА:

- Умения за приоритизиране;

- Изпълнителност, точност, комуникативност и организираност;

- Опит на подобна позиция.

Разработване на ново бизнес направление на компанията;

- Привличане и устойчиво развитие на корпоративни клиенти;

- Познаване и предлагане на широка гама материали, полуфабрикати, суровини на територията на България и Балкански полуостров;

- Подготвяне и участие в изложения;

- Участие в създаването на процеси, свързани с дейността.

- Коректни трудови взаимоотношения;

- Пакет от социални придобивки;

- Работа в бързо развиваща се компания и екип от професионалисти.

Моля, изпратете Вашата Автобиография с актуална снимка на vterziyska@ted.bg или чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Търговски представител

 Изисквания:

Образование:

Висше икономическо или техническо, степен бакалавър

Компютърна грамотност:

MS Office

Чужди езици:

Английски език

Допълнителна квалификация: курс/сертификат

Личностни качества:

Целеустремен, комуникативен, аналитично мислене, гъвкав, динамичен.

Опит на подобна длъжност:

предимство

Професионални умения: какво се изисква от кандидата?

Търговски умения за водене на преговори

Познаване на базови логистични процеси

Отговорности на длъжността:

- разработва ново бизнес направление на компанията;

- Познаване и предлагане на широка гама материали, полуфабрикати, суровини на територията на България и Балкански полуостров

- подготвя и участва в изложения;

- участва в създаването на  процеси свързани с дейността;

За да кандидатствате за някоя от позициите, моля попълнете формата за контакт: